TV Programma

pirmdiena, 29. Jūlijs

00:00

Basketbols

CETURTDAĻFINĀLS: Valencia Basket Club pret Unicaja 1. spēle

ACB Liga Endesa 2018./2019. gada izslēgšanas spēles, ceturtdaļfināli (31.05.2019.)

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

06:00

Basketbols

PLAY-OFF: VEF Rīga pret BK Ogre 1. spēle

Olybet Latvijas Basketbola līgas 1/2 fināla 1. spēle (20.04.2019.)

08:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 4-star -Tokyo, 1/2 fināls 1 VĪRIEŠIEM

FIVB Beach Volleyball World Tour 4 zvaigžņu posms no Tokijas (27.07.2019.)

09:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 4-star -Tokyo, 1/2 fināls 2 VĪRIEŠIEM

FIVB Beach Volleyball World Tour 4 zvaigžņu posms no Tokijas (27.07.2019.)

10:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 4-star -Tokyo, 1/2 fināls 1 SIEVIETĒM

FIVB Beach Volleyball World Tour 4 zvaigžņu posms no Tokijas (27.07.2019.)

11:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 4-star -Tokyo, 1/2 fināls 2 SIEVIETĒM

FIVB Beach Volleyball World Tour 4 zvaigžņu posms no Tokijas (27.07.2019.)

12:00

Teniss

Baltic Open 1. kārta: Irina Bara (Rumānija) pret Margarita Gasparyan (Krievija)

WTA tenisa turnīrs "Baltic Open 2019" no Jūrmalas (22.07.2019.)

14:00

Teniss

Baltic Open 1.kārta: Kamila Rakhimova (Krievija) pret Diāna Marcinkēviča (Latvija)

WTA tenisa turnīrs "Baltic Open 2019" no Jūrmalas (23.07.2019.)

16:00

Teniss

Baltic Open 1. kārta: Katerina Siniakova (Čehija) pret Anhelina Kalinina (Ukraina)

WTA tenisa turnīrs "Baltic Open 2019" no Jūrmalas (23.07.2019.)

18:00

Teniss

Baltic Open 1. kārta [1] A. Sevastova (LAT) vs V. Flink (RUS)

WTA tenisa turnīrs "Baltic Open 2019" no Jūrmalas (24.07.2019.)

20:00

Teniss

Baltic Open 1. kārta: [8] J. Ostapenko (LAT) vs B. Pera (USA)

WTA tenisa turnīrs "Baltic Open 2019" no Jūrmalas (24.07.2019.)

22:00

Teniss

Baltic Open 2. kārta: [1] A. Sevastova (LAT)) vs D. Jakupovic (SLO)

WTA tenisa turnīrs "Baltic Open 2019" no Jūrmalas (24.07.2019.)