TV Programma

piektdiena, 23. Augusts

00:00

Futbols

FK Liepāja pret Norrkoping (Zviedrija)

UEFA Eiropas līgas 2. kvalifikācijas kārtas 2. spēle (01.08.2019.)

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

06:00

Handbols

Bergischer HC pret TSV GWD Minden

DKB Handball Bundesliga 2018./2019. gada sezona (09.12.2018.)

07:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

08:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 4-star -Tokyo, FINĀLS VĪRIEŠIEM

FIVB Beach Volleyball World Tour 4 zvaigžņu posms no Tokijas (28.07.2019.)

09:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 4-star -Tokyo, FINĀLS SIEVIETĒM

FIVB Beach Volleyball World Tour 4 zvaigžņu posms no Tokijas (28.07.2019.)

10:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 5-star -Vienna, spēle par 3. vietu VĪRIEŠIEM

FIVB Beach Volleyball World Tour 5 zvaigžņu posms no Vīnes (04.08.2019.)

11:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 5-star -Vienna, spēle par 1. vietu VĪRIEŠIEM

FIVB Beach Volleyball World Tour 5 zvaigžņu posms no Vīnes (04.08.2019.)

12:00

Pludmales volejbols

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL EUROPEAN FINAL-Moscow, FINĀLS VĪRIEŠI

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL Eiropas čempionāts no Maskavas, Krievijā (11.08.2019.)

13:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 4-star -Moscow, spēle par 1. vietu SIEVIETĒM

FIVB Beach Volleyball World Tour 4 zvaigžņu posms no Maskavas 2019 (18.08.2019.)

14:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 4-star -Moscow, spēle par 1. vietu VĪRIEŠIEM

FIVB Beach Volleyball World Tour 4 zvaigžņu posms no Maskavas 2019 (18.08.2019.)

15:00

Sports

SWH Vakara sporta stunda ep.12

Radio SWH Vakara sporta stunda ar Anatoliju Kreipānu un Edgaru Barbaku (19.08.2019.)

16:00

Futbols

"Par futbolu" Ep.4

Iknedēļas analītisks futbola apskats par aktuālo pašmāju futbolā ar Juriju Žigajevu (21.08.2019.)

17:00

Futbols

FK Liepāja pret Norrkoping (Zviedrija)

UEFA Eiropas līgas 2. kvalifikācijas kārtas 2. spēle (01.08.2019.)

19:00

Futbols

FK Ventspils pret Gzira (Malta)

UEFA Eiropas līgas 2. kvalifikācijas kārtas 1. spēle (25.07.2019.)

21:00

Futbols

FK Ventspils pret Guimaraes (Portugāle)

UEFA Eiropas līgas 3. kvalifikācijas kārtas 1. spēle 2019./2020. gada sezonā (08.08.2019.)

23:00

Futbols

HJK Helsinki pret Riga FC

UEFA Eiropas līgas 3. kvalfikācijas kārtas atbildes spēle 2019./20120. gada sezonā (15.08.2019.)