TV Programma

sestdiena, 08. Februāris

00:00

Basketbols

Tallina Kalev/TLU pret BK Ventspils

Pafbet LAT-EST Basketbola līgas regulārās sezonas spēle (01.02.2020.)

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

06:00

Basketbols

BAXI Manresa pret FC Barcelona Lassa

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada regulārās sezonas 12. kārta (08.12.2019.)

08:00

Kamaniņu sports

7. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Oberhofas, Vācijā vīriešu 1. brauciens

Viessmann Pasaules kausa posms kamanās 2019./2020. gada sezonā no Oberhofas, Vācijā (01.02.2020.)

09:15

Kamaniņu sports

7. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Oberhofas, Vācijā vīriešu 2. brauciens

Viessmann Pasaules kausa posms kamanās 2019./2020. gada sezonā no Oberhofas, Vācijā (01.02.2020.)

10:30

Kamaniņu sports

7. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Oberhofas, Vācijā divnieku 1. brauciens

Viessmann Pasaules kausa posms kamanās 2019./2020. gada sezonā no Oberhofas, Vācijā (01.02.2020.)

11:30

Kamaniņu sports

7. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Oberhofas, Vācijā divnieku 1. brauciens

Viessmann Pasaules kausa posms kamanās 2019./2020. gada sezonā no Oberhofas, Vācijā (01.02.2020.)

12:30

Kamaniņu sports

7. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Oberhofas, Vācijā sieviešu 1. brauciens

Viessmann Pasaules kausa posms kamanās 2019./2020. gada sezonā no Oberhofas, Vācijā (02.02.2020.)

13:20

Kamaniņu sports

7. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Oberhofas, Vācijā sieviešu 2. brauciens

Viessmann Pasaules kausa posms kamanās 2019./2020. gada sezonā no Oberhofas, Vācijā (02.02.2020.)

14:10

Kamaniņu sports

7. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Oberhofas, Vācijā komandu brauciens

Viessmann Pasaules kausa posms kamanās 2019./2020. gada sezonā no Oberhofas, Vācijā (02.02.2020.)

15:20

Sports

SWH Vakara sporta stunda ep.34

Radio SWH Vakara sporta stunda ar Anatoliju Kreipānu un Edgaru Barbaku (05.02.2020.)

16:10

Basketbols

VEF Rīga pret Nizhny Novgorod

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada regulārā sezona, 14. kārta (04.02.2020.)

18:10

Handbols

TIEŠRAIDE Montpellier HB pret PGE VIVE Kielce

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 22. kārta (08.02.2020.)

20:00

Basketbols

"Ūdenszeļļi" Ep. 15

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 4. sezona (03.02.2020.)

21:00

Teniss

WORLD GROUP play-off, ASV pret Latviju 1. dienas 1. vienspēle

Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (08.02.2020.)

23:15

Teniss

WORLD GROUP play-off, ASV pret Latviju 1. dienas 2. vienspēle

Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (08.02.2020.)