TV Programma
pirmdiena, 06. Jūlijs
00:00
Basketbols
ACB Liga Endesa FINĀLS: FC Barcelona Lassa pret Kirolbet Baskonia
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, FINĀLS (30.06.2020.)
02:00
programma
Best4sportTV programma
Best4sportTV programma
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 143
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/best4sport_tv/classes/Tools.php on line 552
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 143
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 144
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 152
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 153
06:00
Handbols
THW Kiel pret PGE VIVE Kielce
VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 1. kārta (15.09.2019.)
08:00
Futbols
FK Jelgava pret Riga FC
Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 4. spēļu kārta (30.06.2020.)
10:00
Futbols
Riga FC pret BFC Daugavpils
Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 5. spēļu kārta (04.07.2020.)
12:00
Teniss
WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Kārlis Ozoliņš pret Mohamed Safwat
Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)
14:17
Teniss
WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Ernests Gulbis pret Karim-Mohamed Maamoun
Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)
16:00
Teniss
WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Gulbis/Ozoliņš pret Safwat/Maamoun
Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)
17:36
Teniss
WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Ernests Gulbis pret Mohamed Safwat
Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)
19:20
Teniss
WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Roberts Štrombahs pret Amr Elsayed Abdou Ahmed Mohamed
Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)
20:50
Motoru sports
Motoru sporta "5 minūte"
Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu
21:00
Basketbols
ACB Liga Endesa FINĀLS: FC Barcelona Lassa pret Kirolbet Baskonia
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, FINĀLS (30.06.2020.)
23:00
Cīņas sports
#SpēkaPodcast ar Jāni Eisaku
Jāņa Eisaka podkāsts par spēka un cīņas sporta veidiem (03.07.2020.)