TV Programma

pirmdiena, 20. Jūlijs

00:00

Basketbols

ACB Liga Endesa FINĀLS: FC Barcelona Lassa pret Kirolbet Baskonia

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, FINĀLS (30.06.2020.)

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

06:00

Handbols

THW Kiel pret PGE VIVE Kielce

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 1. kārta (15.09.2019.)

08:00

Futbols

FK Metta pret RFS

Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 7. spēļu kārta (12.07.2020.)

10:00

Futbols

FK Spartaks pret FK Jelgava

Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 8. spēļu kārta (18.07.2020.)

12:00

Teniss

WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Kārlis Ozoliņš pret Mohamed Safwat

Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)

14:17

Teniss

WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Ernests Gulbis pret Karim-Mohamed Maamoun

Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)

16:00

Teniss

WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Gulbis/Ozoliņš pret Safwat/Maamoun

Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)

17:36

Teniss

WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Ernests Gulbis pret Mohamed Safwat

Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)

19:20

Teniss

WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Roberts Štrombahs pret Amr Elsayed Abdou Ahmed Mohamed

Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)

20:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

21:00

Basketbols

ACB Liga Endesa FINĀLS: FC Barcelona Lassa pret Kirolbet Baskonia

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, FINĀLS (30.06.2020.)

23:00

Cīņas sports

#SpēkaPodcast ar Jāni Eisaku

Jāņa Eisaka podkāsts par spēka un cīņas sporta veidiem (17.07.2020.)