TV Programma
otrdiena, 03. Novembris
00:00
Basketbols
BK Ventspils pret BK Liepāja
Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārās sezonas spēle (30.10.2020.)
02:00
programma
Best4sportTV programma
Best4sportTV programma
06:00
Basketbols
Herbalife Gran Canaria pret Valencia Basket
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, B grupa 5. kārta (26.06.2020.)
08:00
Basketbols
Morabanc Andorra pret Casademont Zaragoza
ACB Liga Endesa 2020./2021. gada regulārās sezonas 8. kārtas spēle (01.11.2020.)
10:00
Basketbols
Valencia Basket Club pret Real Madrid
ACB Liga Endesa 2020./2021. gada regulārās sezonas 8. kārtas spēle (01.11.2020.)
12:00
Teniss
J&T Banka Ostrava Open 2. dienas 2. spēle: Victoria Azarenka (Baltkrievija) pret Barbora Krejcikova (Čehija)
J&T Banka Ostrava Open 2020 tenisa turnīrs no Ostravas, Čehijā (21.10.2020.)
14:25
Teniss
J&T Banka Ostrava Open 2. dienas 3. spēle: AĻONA OSTAPENKO (Latvija) pret Petra Martič (Horvātija)
J&T Banka Ostrava Open 2020 tenisa turnīrs no Ostravas, Čehijā (21.10.2020.)
15:35
Teniss
J&T Banka Ostrava Open 2. dienas 4. spēle: Elina Svitolina (Ukraina) pret Maria Sakkari (Grieķija)
J&T Banka Ostrava Open 2020 tenisa turnīrs no Ostravas, Čehijā (21.10.2020.)
17:00
Teniss
J&T Banka Ostrava Open 2. dienas 5. spēle: Anett Kontaveit (Igaunija) pret Sara Sorribes-Tormo (Spānija)
J&T Banka Ostrava Open 2020 tenisa turnīrs no Ostravas, Čehijā (21.10.2020.)
18:40
Basketbols
Fifth Quarter ep. 7
ACB Liga Endesa 2020./2021. gada sezonas spēļu apskats (03.11.2020.)
18:55
Motoru sports
Motoru sporta "5 minūte"
Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu
19:00
Sports
"Hattrick" ep. 7
Iknedēļas raidījums par sportu ar interesantiem viesiem un vadītāju Armandu Puči (02.11.2020.)
20:00
Basketbols
Morabanc Andorra pret Casademont Zaragoza
ACB Liga Endesa 2020./2021. gada regulārās sezonas 8. kārtas spēle (01.11.2020.)
22:00
Basketbols
Valencia Basket Club pret Real Madrid
ACB Liga Endesa 2020./2021. gada regulārās sezonas 8. kārtas spēle (01.11.2020.)