TV Programma

otrdiena, 22. Oktobris

00:30

Handbols

Cocks pret Sporting CP

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 5. kārta (20.10.2019.)

velux-handball

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Futbols

FK Ventspils pret FK Jelgava

Optibet Futbola Virslīgas 2019.gada sezonas 28. spēļu kārta (14.09.2019.)

optibet-virsliga

08:00

Handbols

Telekom Veszprem HC pret HC Vardar

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 5. kārta (19.10.2019.)

velux-handball

09:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

10:00

Handbols

Cocks pret Sporting CP

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 5. kārta (20.10.2019.)

velux-handball

11:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

12:00

Basketbols

VEF Rīga pret Rakvere Tarvas

Pafbet LAT-EST Basketbola līgas regulārās sezonas spēle (19.10.2019.)

lat-est-pafbet

14:00

Basketbols

"Ūdenszeļļi" Ep.1

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 4. sezona (21.10.2019.)

udenszelli_2019

15:30

Teniss

Kremlin Cup 1/2fināls 1

Kremlin Cup 2019 no Maskavas, Krievijā (18.10.2019.)

wta-tennis

17:30

Teniss

BGL BNP Paribas Luxembourg Open 1/2fināls 2: Ostapenko pret Blinkova

BGL BNP Paribas Luxembourg Open tenisa turnīra fināls (19.10.2019.)

wta-tennis

19:30

Teniss

BGL BNP Paribas Luxembourg Open FINĀLS: Ostapenko pret Goerges

BGL BNP Paribas Luxembourg Open tenisa turnīra fināls (20.10.2019.)

wta-tennis

21:25

Basketbols

TIEŠRAIDE San Pablo Burgos pret Anwil Vlocvalek

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada regulārā sezona, 2. kārta (22.10.2019.)

fiba2

23:30

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.4

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2019./2020. gada sezonā

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

23:55

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE