TV Programma

piektdiena, 08. Novembris

00:00

Basketbols

Baxi Manresa pret Turk Telekom

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada regulārā sezona, 4. kārta (06.11.2019.)

fiba2

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Futbols

Valmiera Glass ViA pret RFS

Optibet Futbola Virslīgas 2019.gada sezonas 32. spēļu kārta (05.10.2019.)

optibet-virsliga

08:00

Basketbols

Hapoel Bank Yahav Jerusalem pret Anwil Vloclavek

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada regulārā sezona, 4. kārta (06.11.2019.)

fiba2

10:00

Basketbols

VEF Rīga pret Gaziantep

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada regulārā sezona, 4. kārta (05.11.2019.)

fiba2

12:00

Teniss

Shiseido WTA Finals Shenzhen 5. dienas 1. spēle: Kvitova pret Barty

BNP Paribas WTA FINALS Shenzhen 2019 (31.10.2019.)

wta-tennis

13:40

Teniss

Shiseido WTA Finals Shenzhen 5. dienas 2. spēle: Benčič pret Bertens

BNP Paribas WTA FINALS Shenzhen 2019 (31.10.2019.)

wta-tennis

14:40

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.6

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2019./2020. gada sezonā

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

14:55

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

15:00

Handbols

SG Flensburg-Handewitt pret Paris Saint-Germain HB

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 7. kārta (06.11.2019.)

velux-handball

16:45

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.6

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2019./2020. gada sezonā

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

17:00

Basketbols

VEF Rīga pret Gaziantep

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada regulārā sezona, 4. kārta (05.11.2019.)

fiba2

19:00

Basketbols

Gelecek Koleji Cukurova pret TTT Rīga

FIBA Euroleague Women 2019./2020. gada sezonas grupu turnīra 4. kārtas spēle (06.11.2019.)

euro-league-women

21:00

Cīņu sports

Eurasian Global Fight Nights 95 turnīrs no Sočiem, Krievijā

Eurasian Global Fight Nights cīņu turnīr 2019 (19.10.2019.)

FIGHT NIGHT GLOBAL