TV Programma
svētdiena, 09. Februāris
01:20
Motoru sports
Motoru sporta "5 minūte"
Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu
01:30
Teniss
TIEŠRAIDE WORLD GROUP play-off, ASV pret Latviju 2. dienas 1. vienspēle
Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (09.02.2020.)
03:30
Teniss
TIEŠRAIDE WORLD GROUP play-off, ASV pret Latviju 2. dienas 2. vienspēle
Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (09.02.2020.)
05:30
Teniss
TIEŠRAIDE WORLD GROUP play-off, ASV pret Latviju dubultspēle
Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (09.02.2020.)
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 143
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/best4sport_tv/classes/Tools.php on line 552
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 143
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 144
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 152
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 153
07:00
Handbols
Montpellier HB pret PGE VIVE Kielce
VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 22. kārta (08.02.2020.)
08:50
Sports
SWH Vakara sporta stunda ep.34
Radio SWH Vakara sporta stunda ar Anatoliju Kreipānu un Edgaru Barbaku (05.02.2020.)
09:50
Slēpošana
TIEŠRAIDE JIZERSKÁ PADESÁTKA, - 50 KM CLASSIC TECHNIQUE
Visma Ski Classics slēpošanas seriāls, 8. posms no Čehijas (09.02.2020.)
12:00
Teniss
WORLD GROUP play-off, ASV pret Latviju 2. dienas 1. vienspēle
Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (09.02.2020.)
14:00
Teniss
WORLD GROUP play-off, ASV pret Latviju 2. dienas 2. vienspēle
Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (09.02.2020.)
16:00
Teniss
WORLD GROUP play-off, ASV pret Latviju dubultspēle
Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (09.02.2020.)
17:30
Basketbols
RETAbet Bilbao Basket pret Unicaja
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada regulārās sezonas 21. kārta (08.02.2020.)
19:25
Basketbols
TIEŠRAIDE Herbalife Gran Canaria pret FC Barcelona Lassa
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada regulārās sezonas 21. kārta (09.02.2020.)
21:30
Basketbols
ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.20
Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2019./2020. gada sezonā
21:55
Motoru sports
Motoru sporta "5 minūte"
Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu
22:00
Basketbols
Jūrmala Betsafe pret BK Ventspils
Pafbet LAT-EST Basketbola līgas regulārās sezonas spēle (08.02.2020.)