TV Programma
piektdiena, 10. Jūlijs
00:00
E-sports
Rolanda Dūdas 90`to DTM kauss 1. posms
Latvijas Oficiālās digitālā autosporta sacīkstes (08.07.2020.)
01:40
Basketbols
Fifth Quarter finālfāze ep. 1
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas spēļu apskats
02:00
programma
Best4sportTV programma
Best4sportTV programma
06:00
Basketbols
ACB Copa Del Rey 1. pusfināls: Real Madrid pret Valencia Basket
ACB Karaļa kauss 2020 no Malagas, Spānijā (15.02.2020.)
08:00
E-sports
Rolanda Dūdas 90`to DTM kauss 1. posms
Latvijas Oficiālās digitālā autosporta sacīkstes (08.07.2020.)
09:40
Basketbols
Fifth Quarter finālfāze ep. 2
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas spēļu apskats
09:55
Motoru sports
Motoru sporta "5 minūte"
Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu
10:00
Futbols
Riga FC pret BFC Daugavpils
Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 5. spēļu kārta (04.07.2020.)
12:00
Basketbols
Iberostar Tenerife pret Retabet Bilbao Basket
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, A grupa 3. kārta (21.06.2020.)
14:00
Basketbols
Joventut Badalona pret Unicaja
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, A grupa 3. kārta (21.06.2020.)
16:00
Basketbols
FC Barcelona Lassa pret Kirolbet Baskonia
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, A grupa 3. kārta (21.06.2020.)
18:00
Sports
SWH Vakara sporta stunda ep.55
Radio SWH Vakara sporta stunda ar Anatoliju Kreipānu un Edgaru Barbaku (06.07.2020.)
19:00
Cīņas sports
TIEŠRAIDE #SpēkaPodcast ar Jāni Eisaku
Jāņa Eisaka podkāsts par spēka un cīņas sporta veidiem (10.07.2020.)
20:00
E-sports
"Harald Schlegelmilh GT3 Digitalās autošosejas kauss" 3. posms
Latvijas Oficiālās digitālā autosporta sacīkstes, autošosejas 3. posms (01.07.2020.)
21:40
Basketbols
Fifth Quarter finālfāze ep. 1
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas spēļu apskats
22:00
Motosports
MX Podkāsts ep.21
MX Podkāsts (07.07.2020.)
23:40
Basketbols
Fifth Quarter finālfāze ep. 2
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas spēļu apskats