TV Programma
ceturdiena, 16. Jūlijs
00:40
Basketbols
Fifth Quarter finālfāze ep. 2
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas spēļu apskats
01:00
Motoru sports
F1LV Podkāsts ep. 80
F1LV Podkāsts (14.07.2020.)
02:00
programma
Best4sportTV programma
Best4sportTV programma
06:00
Futbols
FK Jelgava pret Riga FC
Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 4. spēļu kārta (30.06.2020.)
08:00
E-sports
Pasaules čempionāts e-hokejā pusfināls: ASV pret Šveice
Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (16.05.2020.)
09:00
E-sports
Pasaules čempionāts e-hokejā pusfināls: Zviedrija pret Krievija
Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (16.05.2020.)
10:00
E-sports
Pasaules čempionāts e-hokejā spēle par 3. vietu: Šveice pret Krievija
Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (17.05.2020.)
11:00
E-sports
Pasaules čempionāts e-hokejā FINĀLS: Zviedrija pret ASV
Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (17.05.2020.)
12:00
Motoru sports
MX Podkāsts ep. 22
MX Podkāsts (14.07.2020.)
13:40
Basketbols
Fifth Quarter finālfāze ep. 2
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas spēļu apskats
14:00
E-sports
Rolanda Dūdas 90`to DTM kauss 2. posms
Latvijas Oficiālās digitālā autosporta sacīkstes (15.07.2020.)
15:40
Basketbols
Fifth Quarter finālfāze ep. 2
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas spēļu apskats
16:00
Sports
SWH Vakara sporta stunda ep.56
Radio SWH Vakara sporta stunda ar Anatoliju Kreipānu un Edgaru Barbaku (13.07.2020.)
17:00
Pludm.volejbols
TIEŠRAIDE Paraugspēle: Graudiņa/Kravčenoka (Latvija) pret Wojtasik/Kociolek (Polija)
Pludmales volejbola turnīrs no Vecāķiem (16.07.2020.)
20:00
Basketbols
San Pablo Burgos pret Morabanc Andorra
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, B grupa 5. kārta (26.06.2020.)
22:00
Basketbols
Herbalife Gran Canaria pret Valencia Basket
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, B grupa 5. kārta (26.06.2020.)