TV Programma

sestdiena, 03. Oktobris

00:00

Basketbols

FIBA Čempionu līgas 3. ceturtdaļfināls: ERA Nymburk pret AEK Athens

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada sezonas Final 8 turnīrs no Atēnām, Grieķijā (01,10,2020.)

fiba-c-l

01:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Futbols

Valmiera FC pret FK Jelgava

Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 15. spēļu kārta (23.08.2020.)

optibet-virsliga

08:00

Basketbols

FIBA Čempionu līgas FINAL 8: 1. pusfināls

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada sezonas Final 8 turnīrs no Atēnām, Grieķijā (02.10,2020.)

fiba-c-l

10:00

Basketbols

FIBA Čempionu līgas FINAL 8: 2. pusfināls

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada sezonas Final 8 turnīrs no Atēnām, Grieķijā (02.10,2020.)

fiba-c-l

12:00

Sports

"Hattrick" ep. 2

Iknedēļas raidījums par sportu ar interesantiem viesiem un vadītāju Armandu Puči (28.09.2020.)

HATTRICK

13:00

Basketbols

FIBA Čempionu līgas 4. ceturtdaļfināls: Casademont Zaragoza pret Iberostar Tenerife

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada sezonas Final 8 turnīrs no Atēnām, Grieķijā (01.10.2020.)

fiba-c-l

14:55

Futbols

TIEŠRAIDE FK Ventspils pret Valmiera FC

Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 20. spēļu kārta (02.10.2020.)

optibet-virsliga

16:55

Basketbols

TIEŠRAIDE BK Ogre pret VEF Rīga

Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārās sezonas spēle (03.10.2020.)

lat-est-pafbet

19:00

Basketbols

"Ūdenszeļļi" Ep. 31

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 4. sezona (28.09.2020.)

20:00

Motosports

MX Podkāsts ep. 32

MX Podkāsts (29.09.2020.)

mxf

21:40

Basketbols

TIEŠRAIDE Morbanc Andorra pret Badalona Joventut

ACB Liga Endesa 2020./2021. gada regulārās sezonas 4. kārtas spēle (03.10.2020.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

23:45

Basketbols

Fifth Quarter ep. 2

ACB Liga Endesa 2020./2021. gada sezonas spēļu apskats (28.09.2020.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS